úvod
gangy
pravidla
kontakty

Gangy

Los Amigos

Historie Los Amigos sahá daleko do minulosti. Věhlasná banda vedená banánovým baronem El Presidente, po němž pátrá policie sedmi kontinentů, se před pár lety dostala do Bratislavy. Tehdy se jen tak tak stačila zachránit z potápějícího se ostrova Curacao. Svého času největší pěstitelé a pašeráci banánů tam ve vodách oceánu ztratili všechno, co měli. Tento banánový zmar nebyl El Presidentovi nikdy plně odpuštěn. Z trucu se proto vydal jeho synovec Los Losos do světa. A byla to právě Praha, kde se našlo dost hispánských pistolníků, kterým k životu zcela stačí, když hraje hudba, seňority tancují a banány rostou v trsech. S cílem zbavit se strýčka a najít pro své banánové rostlinky vlastní kořenáče, založil gang Los Amigos. Cíl Los Amigos je nyní jasný, ovládnout nejen pražské Chiquitas! Ovšem nejsou dnes jediní, kdo chtějí získat kontrolu nad černými trhy metropole. Boj, ve kterém nesmí zůstat žádné kimono suché a žádná nafta nezředěná, může začít!

Amigos jsou lamači dívčích srdcí s donjuanovským chováním a šarmem. Oddávají se hlasité hudbě, latinským tancům, banánovým koktejlům a kubánskému rumu. Jejich oblečení si tak zachovalo karibské rysy i v evropských poměrech – letní, barevné, rozevláté. Plátěná košile, letní sáčko a bermudy jsou základem každého Amiga. Seňoritas pak oslňují nabíranými sukněmi, šátky, šperky a hlavně květinami. V neposlední řadě pak poznáme každého řádného Amiga podle slamáku či sombrera.

tbn_amigos-1.jpg, 39kB tbn_amigos-2.jpg, 38kB tbn_amigos-3.jpg, 39kB


Shinomizu

Mizu-san měl kdysi jiné jméno…to ale odvrhl poté, co přísahal pomstu. Pomstu těm, kteří zničili jeho spokojený život. Na jeho rýžových polích začali pěstovat fazole, jeho krámek s kvalitním textilem předělali na obchod s koženými bundami, jeho žena zemřela v tratolišti vody – náhodná oběť přestřelky gangů. Tehdy Mizu-san procitl a seznal, že život v Práglu není pro poctivého Asiata. A rozhodl se to změnit. Na Sapě koupil kvér, přihnul si saké, uvázal pásku kolem hlavy a vydal se bojovat o místo na slunci. Úsměšky a pohrdání protivníků brzo vystřídal děs a panika a nyní, před rozhodující bitvou jsou Shinomizu stejně silní a sebevědomí jako ostatní.

Přesto sháníme novou krev - jsi-li půvabná gejša s pistolí pod kimonem, neohrožený samuraj s katanou přes záda či jen milovník sushi, věz, že dokud ti koluje krev Asie v žilách, budeme se za tebe bít do posledního zrnka rýže. Nezapomeň, že nám nestačí soupeře pokořit, neustaneme, dokud nebudou jíst hůlkami a skládat haiku pod sakurou. Jde i o naši kulturu, a proto přijď patřičně ošacen – rýžové klobouky, kimona, ninjovské kápě a cokoliv tě napadne, jistě máš již plnou hlavu nápadů!


Hells Angels

Raider Tomáš ESO Kratochvíl si snadno dokázal podmanit Bratislavu, ale to mu nestačilo. Stanovil si další cíl. Doslechl se totiž, že jakýsi hispánští plantážníci a orientálci se zálibou v kyselé rýži se chystají vtrhnout do Prahy a obsadit ji dříve než ostatní. Vrátil se proto urychleně z dlouhé jízdy za svobodou, naftou a pivem, aby zajistil, že v ulicích Prahy budou parkovat výhradně motorky jeho lidí. Tímto nesnadným posláním pověřil svoji pravou ruku Kubu Mašinu. Pražští Angels si s Bratislavskými Raiders nezadají a tak už mastí své kvéry, aby zahnali všechny maminčiny mazánky hrajících si na gangstery zpátky na plantáže a do Sapy před buddhistický templ. Je třeba nechat orosené pivo na stole v mototechně, vypráskat je a vrátit se tak, aby plechovka byla ještě studená. Rokenrooool!!!

Outlook dělá hodně a chcete-li dobýt svět, je třeba budit hrůzu už sám o sobě. Tímto heslem se řídí Angels. Jediná správná barva je černá. Jediný správný materiál je kůže. Jediný správný rytmus je metal. Těžké boty, lebkované šátky, černé brýle. Tím vším děsí Kuba Mašina se svými Angels Prágl.

tbn_riders-1.jpg, 19kB tbn_riders-2.jpg, 29kB tbn_riders-3.jpg, 26kBMáte vybráno? Už víte, která tlupa je pro vás ta jediná pravá? Bezva! Klikněte sem a přihlaste se do svého gangu!